Seminář

Webinář "Investice v obcích a městech 2021"

Agentura CzechInvest Vás zve na webinář s názvem Investice v obcích a městech 2021. Města i obce letos čelí nebývalé výzvě. Vyrovnávají se s dopady koronavirové pandemie a daňových úprav do obecních rozpočtů, ve kterých náhle chybí prostředky na realizaci mnoha plánovaných projektů. Proto Vám chtějí, regionálním zástupcům těchto území, ukázat možnosti financování investičních záměrů v roce 2021, a to zejména prostřednictvím:

• programů na regeneraci brownfieldů pro podnikatelské i nepodnikatelské využití
  • programu na budování a rozvoj podnikatelských parků a průmyslových zón
  • spolupráce veřejného a soukromého sektoru formou PPP (Public Private Partnership) projektů, které mohou být funkční alternativou dotačního financování přinášející do obcí řadu často opomíjených benefitů.

Dále Vám představí jejich stávající i nové aktivity pro municipality, které můžete v tomto roce využít a rádi s Vámi navážou další spolupráci.

Webinář proběhne ve dvou termínech:

• 2. března 2021 – zástupci měst a obcí na území Moravy (Olomoucký, Moravskoslezský, Jihomoravský, Zlínský kraj) a Kraje Vysočina. Podrobnosti o programu ZDE.
  • 16. března 2021 – zástupci měst a obcí na území Čech (Karlovarský, Ústecký, Liberecký, Královehradecký, Pardubický, Jihočeský, Plzeňský, Středočeský kraj a Praha). Podrobnosti o programu ZDE.

Webinář proběhne online přes aplikaci Zoom, kterou není nutné mít předem nainstalovanou. Dva dny před konáním akce obdržíte odkaz, na který se v den konání akce kliknutím připojíte.

Těšíme se na Vaši účast!