Obce a veřejnost mohou připomínkovat návrh Aktualizace č. 4 Politiky územního rozvoje ČR a také Vyhodnocení vlivů návrhu Aktualizace č. 4 Politiky územního rozvoje ČR na rozvoj území

Ministerstvo pro místní rozvoj v této souvislosti připravuje veřejné projednání k návrhu Aktualizace č. 4 Politiky územního rozvoje ČR a k Vyhodnocení vlivů návrhu Aktualizace č. 4 na udržitelný rozvoj území, která se uskuteční v pondělí 11. ledna 2021 od 15:00 do cca 17:30 hod. Podrobnější informace k veřejnému projednání jsou dostupné zde. Přímý přenos veřejného projednání bude dostupný zde.
Připomínky se uplatňují u Ministerstva pro místní rozvoj, odboru územního plánování, Staroměstské náměstí 932/6, 110 15 Praha 1, IDS: 26iaava, písemně v termínu do 15. února 2021 a musí být opatřeny identifikačními údaji a podpisem osoby, která je uplatňuje.
Návrh Aktualizace č. 4 Politiky územního rozvoje ČR,  Vyhodnocení vlivů návrhu Aktualizace č. 4 Politiky územního rozvoje ČR na udržitelný rozvoj území a další související materiály, jsou dostupné na internetových stránkách Ministerstva pro místní rozvoj a více informací zde.
Do návrhu Aktualizace č. 4 Politiky územního rozvoje ČR, Vyhodnocení vlivů návrhu Aktualizace č. 4 Politiky územního rozvoje ČR na udržitelný rozvoj území a souvisejících materiálů je také možné nahlížet (v závislosti na vyhlášená epidemiologická opatření) po předchozí dohodě na Ministerstvu pro místní rozvoj, odboru územního plánování, Letenská 3, Praha 1.