Jihočeský kraj

Asistenční vouchery Jihočeského kraje pomohou s přípravou energetických projektů

Dotační program Asistenční vouchery Jihočeského kraje – Energetika usnadní přípravu strategických projektů v oblasti energetiky. Neinvestiční dotaci (asistenční voucher) mohou získat obce, příspěvkové organizace zřizované Jihočeským krajem nebo obcemi, dobrovolné svazky obcí, školské právní osoby, veřejné výzkumné instituce, vysoké školy, spolky, ústavy, obchodní společnosti stoprocentně vlastněné veřejnými institucemi. Žádosti je možné podávat jen do 31. 10. 2024.

Detailní informace k vyhlášenému programu jsou k dispozici na webu Jihočeského kraje, podmínky programu a kontaktní osoby jsou přímo u dotačního programu.