Seminář Bussines help

Seminář organizuje Eurocentrum České Budějovice ve spolupráci s Jihočeskou hospodářskou komorou a s dalšími partnery. Cílem semináře je poskytnout podnikatelům přehledné informace o aktuálních dotačních možnostech z evropských fondů a dalších projektech podporující podnikání v Jihočeském kraji v jeden den na jednom místě.

Seminář je vhodný, jak pro začínající podnikatele, tak i pro všechny další malé a střední podniky či podnikatele, kteří se zajímají, jaké dotace či podpory mohou využít v následujícím podzimním období ku prospěchu rozvoje své firmy. Účastníci semináře získají srozumitelný a ucelený přehled v problematice dotačních možností napříč programy pro podporu podnikání.

Seminář se bude konat dne 18. října 2018 od 9:00 do 13:00 v Zasedací místnosti Jihočeské hospodářské komory (Husova 9, České Budějovice).

Více informací k semináři naleznete na webu Eurocentra ČB nebo na Facebooku akce.

SEMINÁŘ JE BEZPLATNÝ. Prosím registrujte se předem (ideálně do 12. října 2018) prostřednictvím elektronického formuláře ZDE nebo na e-mail: pavla.studnarova@mmr.cz. Kapacita semináře je omezená.